Bölgesel Ayrılabilir Dinamik 24 V 45 A Hareket Kabiliyeti Sütkütü
Model: RS - MSA1-UP
Pil: Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah
Motor: 24V/250W
N.A. (Pil dahil değil): 42 kg
Açık hâli: 1100×520×970 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Pratik katlanır tasarım ve güvenilir kurşun-asit akü gücüyle üretilen bu scooter, günlük kullanıma uygun bir mobilite çözümü sunar. Katlanmış haldeki küçük boyutu, saklamayı kolaylaştırırken dayanıklı PU lastikleri sessiz ve sorunsuz bir sürüş sağlar. Güvenilir performans ve basit kullanım özelliklerine sahip katlanabilir bir scooter arayan kullanıcılar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MSA1-UP |
| Akü | Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Kontrolcü | Dinamik 24 V/45 A |
| N.A. (Pil hariç) | 42 kg |
| B.A. (Paket) | 59 kg |
| Maksimum Yükleme | 150kg |
| Ön/arka tekerlek | 7,5" / 8,5" PU |
| Genişletilebilir | 1100×520×970 mm |
| Katlanmış | - |
| Ambalaj | 1070×525×555 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
Tam olarak hız ayarı ve yüksek güvenlik için Dinamik 24 V/45 A profesyonel kontrolörle donatılmıştır. Bölgesel olarak ayrılabilir tasarım, 24 V/250 W motorla mükemmel uyumlu 7,5"/8,5" PU tekerlekler sayesinde sorunsuz güç çıkışı sağlanır; 24 V/12 Ah kurşun-asit batarya ile kararlı dayanıklılık sunar; 150 kg yük kapasitesine sahiptir.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
