Секційний від’ємний динамічний мобільний скутер, 24 В, 45 А
Модель: RS - MSA1-UP
Акумулятор: Свинцево-кислотний акумулятор 24 В / 12 А·год
Двигун: 24 В / 250 Вт
Чиста вага (без батареї): 42 кг
Розкладений: 1100×520×970 мм
- Опис
- Технічні характеристики
- Переваги
- Часті запитання
- Рекомендовані товари
Опис
Цей електросамокат оснащений практичною складною конструкцією та надійним живленням від свинцево-кислотного акумулятора, забезпечуючи зручне рішення для пересування в повсякденному житті. Його компактні габарити у складеному стані дозволяють легко зберігати його, а міцні ПУ-колеса забезпечують плавну й тиху їзду. Ідеальний варіант для користувачів, які шукатимуть складний електросамокат із надійною продуктивністю та простим у керуванні.
Технічні характеристики
| Модель | RS - MSA1-UP |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний акумулятор 24 В / 12 А·год |
| Мотор | 24 В / 250 Вт |
| Контролер | Dynamic 24 В/45 А |
| ЧМ (без акумулятора) | 42 кг |
| ЗМ (з упаковкою) | 59 кг |
| Макс Завантаження | 150кг |
| Переднє\Заднє колесо | 7,5" / 8,5" ПУ |
| Розширити | 1100×520×970 мм |
| Згинається | - |
| Упаковка | 1070×525×555 мм |
| Колір | Індивідуальне налаштування клієнта |
Переваги
Оснащений динамічним професійним контролером 24 В/45 А для точного регулювання швидкості та забезпечення високого рівня безпеки. Секційна з’єднувальна конструкція, колеса з ПУ-матеріалу діаметром 7,5"/8,5", ідеально узгоджені з двигуном 24 В/250 Вт для плавної передачі потужності, акумуляторна батарея 24 В/12 А·год на основі свинцево-кислотних елементів для стабільної тривалості роботи, вантажопідйомність — 150 кг.
Часті запитання
Q1: Чи є ви торговою компанією чи виробником?
А: Ми є професійним виробником інвалідних візків та скутерів із понад 20-річним досвідом виробництва.
П2: Чи можу я замовити індивідуальну продукцію?
А: Так, індивідуалізація доступна. Будь ласка, зверніться до нашого служби підтримки клієнтів для отримання додаткової інформації.
П3: Чи можу я отримати зразки?
А: Так, ми можемо надати зразки. Вам потрібно сплатити лише вартість зразків та вартість доставки; детальнішу інформацію можна отримати у нашого менеджера з продажів.
П4: Яка гарантія надається на вашу продукцію?
А: Ми надаємо 5-річну гарантію та технічну підтримку 24 години на добу. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, ви можете звернутися до нашої служби продажів у будь-який час.
П5: Скільки триває час доставки?
А: Спотові замовлення — протягом 5 днів, замовлення OEM та ODM — швидке надання зразків протягом 15 днів. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера з продажів для отримання додаткової інформації.
