Τμηματικός αποσυναρμολογούμενος δυναμικός ηλεκτρικός σκούτερ κινητικότητας 24 V / 45 A
Μοντέλο: RS - MSA1-UP
Μπαταρία: Μπαταρία μολύβδου-οξέος 24 V / 12 Ah
Μοτόρας: 24V/250W
Κ.Β. (Χωρίς μπαταρία): 42 κιλά
Επεκταμένο: 1100×520×970 mm
- Περιγραφή
- Προδιαγραφές
- Πλεονεκτήματα
- Συχνές Ερωτήσεις
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Περιγραφή
Κατασκευάστηκε με πρακτικό σχέδιο διπλώματος και αξιόπιστη ισχύ από μπαταρία μολύβδου-οξέος, προσφέροντας μια βολική λύση κινητικότητας για καθημερινή χρήση. Το μικρό της μέγεθος όταν είναι διπλωμένη επιτρέπει εύκολη αποθήκευση, ενώ οι ανθεκτικοί ελαστικοί τροχοί PU παρέχουν ομαλή και ήσυχη οδήγηση. Ιδανική για χρήστες που επιθυμούν ένα διπλούμενο σκούτερ με αξιόπιστη απόδοση και απλή λειτουργία.
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | RS - MSA1-UP |
| Μπαταρία | Μπαταρία μολύβδου-οξέος 24 V / 12 Ah |
| Κινητήρας | 24V/250W |
| Ελεγκτής | Δυναμικός 24 V / 45 A |
| Κ.Β. (Χωρίς μπαταρία) | 42 κιλά |
| Β.Β. (συσκευασία) | 59 κιλά |
| Μέγιστη Φόρτωση | 150kg |
| Πρώτου/Δεύτερου οχήματος | 7,5" / 8,5" PU |
| Επεκταθούν | 1100×520×970 mm |
| Διπλωμένο | - |
| Συσκευασία | 1070 × 525 × 555 mm |
| Χρώμα | Προσαρμογή πελάτη |
Πλεονεκτήματα
Εξοπλισμένο με επαγγελματικό δυναμικό ελεγκτή 24 V / 45 A για ακριβή ρύθμιση της ταχύτητας και υψηλή ασφάλεια. Σχεδιασμός με αποσπώμενα τμήματα, τροχοί 7,5" / 8,5" PU που ταιριάζουν τέλεια με κινητήρα 24 V / 250 W για ομαλή παροχή ισχύος, μπαταρία μολύβδου-οξέος 24 V / 12 Ah για σταθερή αντοχή και χωρητικότητα φόρτισης 150 kg.
Συχνές Ερωτήσεις
Q1: Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε επαγγελματικός κατασκευαστής αναπηρικών καροτσιών και ηλεκτρικών ποδηλάτων με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή.
Ε2: Μπορώ να προσαρμόσω τα προϊόντα μου;
Α: Ναι, είναι δυνατή η προσαρμογή. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Ε3: Μπορώ να λάβω δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράσχουμε δείγματα. Χρειάζεται μόνο να καταβάλετε το αντίτιμο των δειγμάτων και τα έξοδα αποστολής· για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με τον πωλητή μας.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας για τα προϊόντα;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 5 ετών και τεχνική υποστήριξη 24 ωρών. Εάν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση, μπορείτε να επικοινωνήσετε ανά πάσα στιγμή με την υπηρεσία πωλήσεων μας.
Ε5: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Παραγγελίες κατά την παραλαβή (spot orders) εντός 5 ημερών, παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 ημερών με γρήγορη παροχή δειγμάτων. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον πωλητή μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
