Секционални одвајани динамички мобилни скутер 24В 45А
Модел: РС - МСА1-УП
Батерија: Оловна батерија 24В/12АХ
Мотор: 24В/250В
СЗ (С/ батерија): 42 кг
Проширено: 1100×520×970 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Изграђен са практичним дизајном са склапањем и поузданом батеријом од оловне киселине, овај скутер нуди погодно решение за свакодневну употребу. Његова компактна сложена величина омогућава лако складиштење, док издржљиве ПУ гуме обезбеђују глатку, тиху вожњу. Идеалан за кориснике који желе преклопљив скутер са поузданим перформансима и једноставном операцијом.
Specifikacije
| Модел | РС - МСА1-УП |
| Батерија | Оловна батерија 24В/12АХ |
| Мотор | 24В/250В |
| Контролар | Динамички 24В/45А |
| Н.В (Н/ батерија) | 42 кг |
| Г.В (пакет) | 59 кг |
| Максимално оптерећење | 150 кг |
| Предње/задње колесо | 7,5" / 8,5" ПУ |
| Проширен | 1100×520×970 мм |
| Склопљено | - |
| Паковање | 1070×525×555 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
Опремљен Динамичким 24В/45А професионалним контролером за прецизно регулисање брзине и високу безбедност. Дизајн секционог одвајања, 7,5-инчни/8,5-инчни ПУ точкови савршено усавршени са 24В/250Вт мотором за глатки излаз енергије, 24В/12АХ оловно-киселине батерије за стабилну издржљивост, 150кг оптерећење
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
