Све-Терен 800В 200КГ Ток пневматични скутер
Модел: РС - МС02
Батерија: Свинчана батерија 24В/20Ах×2
Мотор: 24В/800В
СЗ (С/ батерија): 114,00 кг
Проширено: 1390×655×1300 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Изграђен за авантуру, овај тежак скутер за све теренске активности дизајниран је да се са сигурношћу носи у суровим спољним окружењима. Подржан је мотором са високим крутним тренутком и системом двоструке батерије, који пружа изузетну снагу и продужен опсег. Велике пнеуматичне гуме пружају врхунску тракцију и апсорпцију удара, што га чини способним да се креће по трави, граву и неравном путу. Савршено за љубитеље отвореног простора и кориснике који захтевају свестраност и снагу.
Specifikacije
| Модел | РС - МС02 |
| Батерија | Свинчана батерија 24В/20Ах×2 |
| Мотор | 24В/800В |
| Контролар | 24В/120А |
| Н.В (Н/ батерија) | 114,00 кг |
| Г.В (пакет) | 134,00 кг |
| Максимално оптерећење | 200 кг |
| Предње/задње колесо | 12" / 14" Пнеуматичан |
| Проширен | 1390×655×1300 мм |
| Склопљено | - |
| Паковање | 1490×720×1090 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
24В/400Вт мотор средње снаге за вожњу на свим терену са малом потрошњом енергије; 24В/120А професионални контролер за високу безбедност. 24В/20АХ2 двојне оловно-киселине батерије за дугу издржљивост, 12"/14" пнеуматични точкови са одличним апсорпцијом удара, 180кг капацитета, лакше од РС-МС02 за удобније управљање.
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
