Полни двомоторни 36В мотоскутер за тешку мобилност
Модел: RS - MS390
Батерија: Литијумска батерија 36V 10.4AH
Мотор: 250 Вт × 2 без четкица
СЗ (С/ батерија): 33 кг
Проширено: 980×550×830 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Дизајниран за кориснике којима је потребна додатна снага у потпуно савијаном дизајну, овај тежак мотоцикл има двоструке моторе без четкица за побољшану способност вожње. Подржан је литијумском батеријом високих перформанси, и пружа конзистентну енергију за дуже путовања. Предње гуме са ваздухом пружају супериорну амбуланцију, док чврсте задње гуме обезбеђују трајност. Идеалан за оне који желе снажан, удобни скутер који пружа и удобност и перформансе.
Specifikacije
| Модел | RS - MS390 |
| Батерија | Литијумска батерија 36V 10.4AH |
| Мотор | 250 Вт × 2 без четкица |
| Контролар | 36В/Бршлес контролер |
| Н.В (Н/ батерија) | 33 кг |
| Г.В (пакет) | 39 кг |
| Максимално оптерећење | 120 кг |
| Предње/задње колесо | 10" ваздуха / 8" чврстог |
| Проширен | 980×550×830 мм |
| Склопљено | 370×550×690 мм |
| Паковање | 640×440×740 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
250В*2 безпечљиви двоструки мотори са појачаним телом за бољу стабилност вожње. Пневматични предњи точкови 10" + 8" чврсти задњи точкови за апсорпцију удара и прихватање, 36V/10.4AH литијумска батерија, универзална склапана величина са РС-МС380, већа бруто тежина за јачу ношење.
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
