Teljesen összecsukható, kétmotoros, 36 V-os, nagy teljesítményű mozgáskorlátozottak számára szolgáló robogó
Modell: RS - MS390
Akkumulátor: Lítiumakkumulátor, 36 V, 10,4 Ah
Motor: 250 W × 2, kefés motor nélküli
N.T. (nem akkumulátorral): 33kg
Kibontott állapotban: 980 × 550 × 830 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Azok számára tervezték, akik extra teljesítményre és teljesen összecsukható kialakításra vágyódnak: ez a nagy teherbírású robogó két kefés nélküli motort tartalmaz, így fokozott vezetési képességet biztosít. A magas teljesítményű lítiumakkumulátor hosszabb útvonalakhoz is egyenletes teljesítményt nyújt. Az első kerék levegős gumiabroncsa kiváló amortizációt biztosít, míg a hátsó kerék szilárd gumiabroncsa tartósságot garantál. Ideális azok számára, akik erős, utazáshoz alkalmas robogót keresnek, amely kényelmet és teljesítményt egyaránt kínál.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS390 |
| Akkumulátor | Lítiumakkumulátor, 36 V, 10,4 Ah |
| Motor | 250 W × 2, kefés motor nélküli |
| Vezérlő | 36V/Szívathatatlan vezérlő |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 33kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 39kg |
| Maximális terhelés | 120kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 10 hüvelykes levegős / 8 hüvelykes szilárd |
| Kibővíthetőek | 980 × 550 × 830 mm |
| Összecsukható | 370 × 550 × 690 mm |
| Csomagolás | 640×440×740 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
250 W × 2 teljesen kefetlen, kettős motor erősített karosszériával a jobb vezethetőség érdekében. 10 hüvelykes (25,4 cm) léggyűrűs első kerék + 8 hüvelykes (20,3 cm) tömör hátsó kerék rezgéscsillapításra és tapadásra egyaránt, 36 V / 10,4 Ah litium-akku, univerzális összecsukott méret az RS-MS380 modellel, magasabb össztömeg nagyobb teherbíró képesség érdekében.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
