Tam Katlanabilir Çift Motorlu 36 V Ağır İş Sütkütü
Model: RS - MS390
Pil: Lityum pil 36 V 10,4 Ah
Motor: 250 W × 2 fırçasız
N.A. (Pil dahil değil): 33kg
Açık hâli: 980 × 550 × 830 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Tamamen katlanabilir bir tasarımda ek güç gerektiren kullanıcılar için tasarlanan bu ağır işlevli scooter, geliştirilmiş sürüş yeteneği sağlayan çift fırçasız motora sahiptir. Yüksek performanslı lityum pil tarafından beslenen bu scooter, daha uzun mesafelerde tutarlı güç sağlar. Hava basımlı ön lastikleri üstün amortisman sağlarken, sağlam arka lastikleri dayanıklılığı garanti eder. Hem konfor hem de performans sunan, güçlü ve seyahat dostu bir scooter arayanlar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS390 |
| Akü | Lityum pil 36 V 10,4 Ah |
| Motor | 250 W × 2 fırçasız |
| Kontrolcü | 36V/Fırçasız kontrolör |
| N.A. (Pil hariç) | 33kg |
| B.A. (Paket) | 39 kg |
| Maksimum Yükleme | 120kg |
| Ön/arka tekerlek | 10" Hava Basımlı / 8" Sağlam |
| Genişletilebilir | 980 × 550 × 830 mm |
| Katlanmış | 370×550×690 mm |
| Ambalaj | 640×440×740 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
daha iyi sürüş kararlılığı için güçlendirilmiş gövdeli 250 W*2 fırçasız çift motor. Şok emimi ve tutuşu sağlamak amacıyla 10" hava basınlı ön tekerlekler + 8" katı arka tekerlekler, 36 V/10,4 Ah lityum pil, RS-MS380 ile evrensel katlama boyutu, daha yüksek brüt ağırlık ile daha güçlü yük taşıma kapasitesi.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
