Pełnie składalny skuter mobilnościowy z podwójnym silnikiem i napięciem 36 V
Model: RS – MS390
Bateria: Akumulator litowo-jonowy 36 V, 10,4 Ah
Motor: 2 × 250 W, bezszczotkowe
N.W (N/ bateria): 33kg
Rozszerzony: 980 × 550 × 830 mm
- Opis
- Specyfikacje
- Zalety
- Często zadawane pytania
- Polecane produkty
Opis
Zaprojektowany dla użytkowników potrzebujących dodatkowej mocy w całkowicie składanej konstrukcji, ten skuter typu heavy duty wyposażony jest w dwa bezszczotkowe silniki zapewniające zwiększoną zdolność jazdy. Zasilany wysokowydajnym akumulatorem litowym zapewnia stałą moc na dłuższe przejazdy. Przednie opony pneumatyczne zapewniają doskonałe amortyzowanie, podczas gdy tylne opony stałe gwarantują trwałość. Idealny dla osób poszukujących solidnego, wygodnego w podróżowaniu skutera mobilnościowego, który łączy w sobie komfort i wydajność.
Specyfikacje
| Model | RS – MS390 |
| Akumulator | Akumulator litowo-jonowy 36 V, 10,4 Ah |
| Silnik | 2 × 250 W, bezszczotkowe |
| Kontroler | 36V/Bezwzględny kontroler |
| Masa netto (bez akumulatora) | 33kg |
| Masa brutto (opakowanie) | 39 kg |
| Maksymalne obciążenie | 120kg |
| Przednie/Tylne koło | 10 cali pneumatyczne / 8 cali stałe |
| Rozszerzane | 980 × 550 × 830 mm |
| Złożone | 370 × 550 × 690 mm |
| Opakowanie | 640 × 440 × 740 mm |
| Kolor | Dostosowanie do potrzeb klienta |
Zalety
2 silniki bezszczotkowe o mocy 250 W każdy i wzmocniona konstrukcja zapewniające lepszą stabilność jazdy. Przednie koła pneumatyczne o średnicy 10 cali oraz tylne koła stałe o średnicy 8 cali zapewniające zarówno pochłanianie wstrząsów, jak i dobry przyczep. Akumulator litowo-jonowy 36 V / 10,4 Ah. Uniwersalny rozmiar po złożeniu zgodny z modelem RS-MS380. Wyższa masa brutto zapewnia większą nośność.
Często zadawane pytania
Q1: Czy jesteście firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy profesjonalnym producentem wózków inwalidzkich i skuterów z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym.
P2: Czy mogę zamówić produkty w wersji niestandardowej?
A: Tak, możliwa jest personalizacja produktów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
P3: Czy mogę otrzymać próbki?
A: Tak, możemy dostarczyć próbki. Należy opłacić jedynie opłatę za próbkę oraz koszty przewozu; szczegółowe informacje można uzyskać od naszego przedstawiciela handlowego.
P4: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty?
A: Oferujemy 5-letnią gwarancję oraz 24-godzinną pomoc techniczną. W razie jakichkolwiek pytań możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.
Q5: Jaki jest czas dostawy?
A: Zamówienia jednorazowe w ciągu 5 dni, zamówienia OEM i ODM w ciągu 15 dni – szybka realizacja próbek. Skontaktuj się z naszym handlowcem, aby uzyskać więcej informacji.
