Fullt foldbar to-motors 36 V heavy-duty mobilitetssparkesykkel
Modell: RS - MS390
Batteri: Litiumbatteri 36 V, 10,4 Ah
Motor: 250 W × 2 børsteløs
N.W (N/ batteri): 33 kg
Utvidet: 980×550×830 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
Utformet for brukere som trenger ekstra kraft i et fullstendig sammenleggbart design, har denne mobilitetsskuteren med høy belastning to børsteløse motorer for forbedret kjøreevne. Den drives av en litiumbatteri med høy ytelse, som gir konstant effekt for lengre turer. Luftfylte forhjul gir overlegen demping, mens de massive bakrehjulene sikrer holdbarhet. Ideell for de som ønsker en robust og reiseferdig skuter som kombinerer komfort og ytelse.
Spesifikasjoner
| Modell | RS - MS390 |
| Batteri | Litiumbatteri 36 V, 10,4 Ah |
| Motor | 250 W × 2 børsteløs |
| Styringsenhhet | 36V/Brushless controller |
| Nettovekt (uten batteri) | 33 kg |
| Bruttovekt (pakke) | 39kg |
| Maksimal belastning | 120 kg |
| Fram/Rear hjul | 10 tommer luftfylt / 8 tommer massiv |
| Utvides | 980×550×830 mm |
| Sammenfoldet | 370×550×690 mm |
| Emballasje | 640×440×740 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
250 W × 2 børsteløse dobbelmotorer med forsterket karosseri for bedre kjøre-stabilitet. 10-tommers luftfylte forhjul + 8-tommers faste bak-hjul for både støtdemping og grep, 36 V/10,4 Ah litiumbatteri, universell folde-størrelse med RS-MS380, høyere bruttovekt for økt bæreevne.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
