Terepjáró, 800 W teljesítményű, 200 kg teherbírású, légtömlős kerékkel felszerelt robogó
Modell: RS - MS02
Akkumulátor: Ólom-savas akkumulátor 24 V / 20 Ah × 2
Motor: 24V\/800W
N.T. (nem akkumulátorral): 114,00 kg
Kibontott állapotban: 1390 × 655 × 1300 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Kalandra tervezett, ez a terepjáró nehézüzemű robogó úgy készült, hogy biztonsággal és hatékonysággal tudja kezelni a durva kültéri környezeteket. Nagy nyomatékú motorja és kettős akkumulátor-rendszere kiváló teljesítményt és megnövelt hatótávolságot biztosít. A nagy méretű, levegővel felfújt kerék kiváló tapadást és ütéselnyelést nyújt, így füves, kavicsos és egyenetlen terepeken is könnyedén haladhat. Tökéletes választás a kültéri tevékenységeket kedvelőknek és azoknak a felhasználóknak, akik sokoldalúságot és erőt igényelnek.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS02 |
| Akkumulátor | Ólom-savas akkumulátor 24 V / 20 Ah × 2 |
| Motor | 24V\/800W |
| Vezérlő | 24 V/120 A |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 114,00 kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 134,00 kg |
| Maximális terhelés | 200 kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 12" / 14" levegővel felfújtható |
| Kibővíthetőek | 1390 × 655 × 1300 mm |
| Összecsukható | - |
| Csomagolás | 1490 × 720 × 1090 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
24 V / 400 W közepes teljesítményű motor minden terepen való vezetéshez alacsony energiafogyasztással; 24 V / 120 A professzionális vezérlő magas biztonság érdekében. 24 V / 20 Ah × 2 kettős ólom-savas akkumulátor hosszú üzemidő érdekében, 12" / 14" levegővel felfújtható kerekek kiváló ütközéselnyeléssel, 180 kg teherbírás, könnyebb, mint az RS-MS02, így kényelmesebb a kezelése.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
