Tüm Arazi Koşullarına Uygun 800 W, 200 KG Yük Kapasiteli Pnömatik Tekerlekli Scooter
Model: RS - MS02
Pil: Kurşun asit pil 24 V / 20 Ah × 2
Motor: 24V/800W
N.A. (Pil dahil değil): 114,00 kg
Açık hâli: 1390 × 655 × 1300 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Macera için tasarlanan bu tüm arazi ağır iş tipi süperkayk, çetin dış mekân ortamlarını güvenle yönetecek şekilde mühendislik yapılmıştır. Yüksek torklu bir motor ve çift pil sistemiyle donatılmıştır; bu da üstün güç ve uzun menzil sağlar. Büyük hava yastıklı lastikler, üstün tutuş ve şok emme özelliği sunar; böylece çim, çakıl ve düzgün olmayan yolları kolayca geçebilir. Dış mekânda aktivite yapan kişiler ve çok yönlülük ile dayanıklılık isteyen kullanıcılar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS02 |
| Akü | Kurşun asit pil 24 V / 20 Ah × 2 |
| Motor | 24V/800W |
| Kontrolcü | 24V/120A |
| N.A. (Pil hariç) | 114,00 kg |
| B.A. (Paket) | 134,00 kg |
| Maksimum Yükleme | 200 kilo |
| Ön/arka tekerlek | 12" / 14" Hava yastıklı |
| Genişletilebilir | 1390 × 655 × 1300 mm |
| Katlanmış | - |
| Ambalaj | 1490 × 720 × 1090 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
tüm arazi sürüşü için düşük enerji tüketimli 24 V / 400 W orta güçlü motor; yüksek güvenlik sağlayan 24 V / 120 A profesyonel kontrolör. Uzun süreli kullanım için 24 V / 20 Ah × 2 kurşun asit çift pil; mükemmel şok emme özelliği olan 12" / 14" hava yastıklı tekerlekler; 180 kg taşıma kapasitesi; daha rahat kullanım için RS-MS02’ye göre daha hafif.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
