Seksjonert, frakopplbar, dynamisk mobilhjulstol på 24 V/45 A
Modell: RS - MSA1-UP
Batteri: Blysyrebatteri 24 V/12 Ah
Motor: 24V/250W
N.W (N/ batteri): 42 kg
Utvidet: 1100×520×970 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
Bygget med et praktisk foldeutformet design og en pålitelig bly-syre-batteridrift, gir denne rullestolen en praktisk mobilitetsløsning for daglig bruk. Dens kompakte, foldeformede størrelse gjør det enkelt å lagre den, mens de slitesterke PU-dekkene sikrer en jevn og stille kjøring. Ideell for brukere som ønsker en foldebar rullestol med pålitelig ytelse og enkel betjening.
Spesifikasjoner
| Modell | RS - MSA1-UP |
| Batteri | Blysyrebatteri 24 V/12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Styringsenhhet | Dynamisk 24 V/45 A |
| Nettovekt (uten batteri) | 42 kg |
| Bruttovekt (pakke) | 59kg |
| Maksimal belastning | 150kg |
| Fram/Rear hjul | 7,5" / 8,5" PU |
| Utvides | 1100×520×970 mm |
| Sammenfoldet | - |
| Emballasje | 1070×525×555 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
Utstyrt med dynamisk 24 V/45 A profesjonell kontroller for nøyaktig hastighetsregulering og høy sikkerhet. Modulært frakoblelig design, 7,5"/8,5" PU-hjul perfekt tilpasset 24 V/250 W-motor for jevn effektlevering, 24 V/12 Ah blysyrebatteri for stabil holdbarhet og lastekapasitet på 150 kg.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
