Szakaszosan leválasztható, dinamikus 24 V, 45 A teljesítményű mozgáskorlátozottak számára szolgáló robogó
Modell: RS - MSA1-UP
Akkumulátor: Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah
Motor: 24 V/250 W
N.T. (nem akkumulátorral): 42 kg
Kibontott állapotban: 1100 × 520 × 970 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Gyakorlatias hajtásos kialakítással és megbízható ólom-savas akkumulátorral szerelt ez a segédeszköz kényelmes mobilitási megoldást kínál mindennapi használatra. Kompakt összecsukott mérete egyszerű tárolást tesz lehetővé, míg a tartós PU gumik sima, csendes menetet biztosítanak. Ideális azok számára, akik egy összecsukható segédeszközt keresnek megbízható teljesítménnyel és egyszerű kezelhetőséggel.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MSA1-UP |
| Akkumulátor | Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24 V/250 W |
| Vezérlő | Dinamikus 24 V / 45 A |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 42 kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 59 kg |
| Maximális terhelés | 150kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 7,5" / 8,5" PU |
| Kibővíthetőek | 1100 × 520 × 970 mm |
| Összecsukható | - |
| Csomagolás | 1070×525×555 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
Dinamikus 24 V/45 A-os professzionális vezérlővel felszerelt, amely pontos sebességszabályozást és magas biztonságot biztosít. Szakaszosan leválasztható kivitel, a 7,5"/8,5"-es PU kerék és a 24 V/250 W-os motor tökéletesen összehangolt, sima teljesítményleadást tesz lehetővé, a 24 V/12 Ah-os ólom-savas akkumulátor stabil tartósságot biztosít, 150 kg teherbírás.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
