Könnyű, automatikusan összehajtható mozgáskorlátozottak számára készült robogó NFC-zár funkcióval
Modell: RS – MS310
Akkumulátor: Lítium-akkumulátor 24 V / 5,2 Ah × 2
Motor: 24 V/250 W, kefementes
N.T. (nem akkumulátorral): 21,5 kg
Kibontott állapotban: 1050 × 520 × 840 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
A maximális kényelem érdekében tervezett, automatikusan összehajtható mozgáskorlátozottak számára készült robogóink sorozata egy egyszerű érintéssel működő összehajtási mechanizmussal rendelkezik; a sorozat számos modellje távirányításos működést is támogat. A kefe nélküli motorok és a lítium-ion akkumulátorok által meghajtott modellek könnyű hordozhatóságot biztosítanak anélkül, hogy lemondanának az erőről vagy a teljesítményről. Kemény gumikkal és legfeljebb 150 kg teherbírással felszerelt modellek ideális választás azok számára, akik gyakran utaznak vagy korlátozott tárolóhelyük van.
Műszaki adatok
| Modell | RS – MS310 |
| Akkumulátor | Lítium-akkumulátor 24 V / 5,2 Ah × 2 |
| Motor | 24 V/250 W, kefementes |
| Vezérlő | 24V/Brushless Vezérlő |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 21,5 kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 35kg |
| Maximális terhelés | 150kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 7" / 7" kemény mézelő |
| Kibővíthetőek | 1050 × 520 × 840 mm |
| Összecsukható | 520 × 480 × 785 mm |
| Csomagolás | 600 × 520 × 865 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
24 V / 250 W-os kefe nélküli motor stabil teljesítmény és alacsony energiafogyasztás érdekében; 7" kemény mézelő kerekek különböző sík útfelületeken való használatra alkalmasak. NFC-zár feloldása + távirányításos automatikus összehajtás a maximális kényelem érdekében, 150 kg teherbírású ülés biztonság és komfort érdekében, gyorscsatlakoztatható akkumulátor egyszerű töltéshez.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
