Lekki samochodzik inwalidzki z automatycznym składaniem i odblokowaniem za pomocą technologii NFC
Model: RS - MS310
Bateria: Akumulator litowo-jonowy 24 V / 5,2 Ah × 2
Motor: 24 V/250 W bezszczotkowy
N.W (N/ bateria): 21,5 kg
Rozszerzony: 1050 × 520 × 840 mm
- Opis
- Specyfikacje
- Zalety
- Często zadawane pytania
- Polecane produkty
Opis
Zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnego komfortu, nasza seria skuterów mobilnościowych z automatycznym składaniem wyposażona jest w mechanizm składania jednym przyciskiem; wiele modeli w tej serii obsługuje również sterowanie zdalne. Napędzane silnikami bezszczotkowymi i akumulatorami litowo-jonowymi zapewniają lekkość i przenośność bez utraty mocy ani wydajności. Wyposażone w opony stałe oraz posiadające nośność do 150 kg są idealnym wyborem dla użytkowników często podróżujących lub posiadających ograniczoną przestrzeń do przechowywania.
Specyfikacje
| Model | RS - MS310 |
| Akumulator | Akumulator litowo-jonowy 24 V / 5,2 Ah × 2 |
| Silnik | 24 V/250 W bezszczotkowy |
| Kontroler | kontroler 24V/Bezwzględny |
| Masa netto (bez akumulatora) | 21,5 kg |
| Masa brutto (opakowanie) | 35kg |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Przednie/Tylne koło | 7 cali / 7 cali, stałe opony typu „plastry miodu” |
| Rozszerzane | 1050 × 520 × 840 mm |
| Złożone | 520 × 480 × 785 mm |
| Opakowanie | 600 × 520 × 865 mm |
| Kolor | Dostosowanie do potrzeb klienta |
Zalety
bezszczotkowy silnik 24 V / 250 W zapewniający stabilną moc i niskie zużycie energii; 7-calowe stałe koła typu „plastry miodu” nadające się do jazdy po różnych płaskich nawierzchniach. Odblokowywanie za pomocą technologii NFC + automatyczne składanie zdalne dla maksymalnego komfortu, poduszka z nośnością do 150 kg zapewniająca bezpieczeństwo i komfort, akumulator z szybkim systemem wymiany ułatwiający ładowanie.
Często zadawane pytania
Q1: Czy jesteście firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy profesjonalnym producentem wózków inwalidzkich i skuterów z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym.
P2: Czy mogę zamówić produkty w wersji niestandardowej?
A: Tak, możliwa jest personalizacja produktów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
P3: Czy mogę otrzymać próbki?
A: Tak, możemy dostarczyć próbki. Należy opłacić jedynie opłatę za próbkę oraz koszty przewozu; szczegółowe informacje można uzyskać od naszego przedstawiciela handlowego.
P4: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty?
A: Oferujemy 5-letnią gwarancję oraz 24-godzinną pomoc techniczną. W razie jakichkolwiek pytań możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.
Q5: Jaki jest czas dostawy?
A: Zamówienia jednorazowe w ciągu 5 dni, zamówienia OEM i ODM w ciągu 15 dni – szybka realizacja próbek. Skontaktuj się z naszym handlowcem, aby uzyskać więcej informacji.
