dört Tekerlekli Hafif Yarı Katlanabilir Mobilite Scooter'ı (Katı Lastiklerle)
Model: RS - MS260
Pil: Lityum pil 36 V 6 Ah
Motor: 36V/300w Fırçasız
N.A. (Pil dahil değil): 19.5 kg
Açık hâli: 1030×550×830 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Güçlü performans ve taşınabilirlik dengesini arayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan bu mobilite scooter’ı, yüksek torklu fırçasız motor ve 36 V’luk lityum pil ile istikrarlı ve güvenilir bir performans sunar. Dayanıklı lastikleri, farklı yüzeylerde sorunsuz ve dengeli bir sürüş sağlarken, hafif alüminyum alaşımdan üretilen çerçevesiyle taşıma ve depolama işlemi son derece kolaydır. Günlük işleriniz için, mahallenizde hareket etmek için ya da hem güçlü güç hem de pratik mobilite arayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS260 |
| Akü | Lityum pil 36 V 6 Ah |
| Motor | 36V/300w Fırçasız |
| Kontrolcü | 24V/Fırçasız Denetleyici |
| N.A. (Pil hariç) | 19.5 kg |
| B.A. (Paket) | 31 kg |
| Maksimum Yükleme | 130 kg |
| Ön/arka tekerlek | 8" / 8" Sağlam |
| Genişletilebilir | 1030×550×830 mm |
| Katlanmış | 1030 × 550 × 410 mm |
| Ambalaj | 1050 × 570 × 380 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
hafif eğimli yollarda kolay tırmanış için yüksek voltajlı 36 V / 300 W fırçasız motor. Aşınmaya dayanıklı ve stabilite sağlayan 8" lik dayanıklı çift tekerlek, 130 kg yük kapasitesi, alüminyum alaşımdan yarı katlanabilir gövde, net ağırlık 21,8 kg, pratik depolama için kompakt katlanmış boyut.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
