négykerekű, könnyű, félig összehajtható mozgáskorlátozottaknak szóló robogó masszív gumikerekekkel
Modell: RS - MS260
Akkumulátor: Lítiumakku 36 V, 6 Ah
Motor: 36V/300w Vésztelen
N.T. (nem akkumulátorral): 19,5 kg
Kibontott állapotban: 1030×550×830 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Ez a mozgáskorlátozottak számára kifejlesztett robogó különösen azoknak a felhasználóknak készült, akik erőteljes teljesítményt és hordozhatóságot egyaránt keresnek. A nagy nyomatékú, kefés motor nélküli meghajtás és a 36 V-os lítium akkumulátor stabil, megbízható működést biztosít. A masszív gumiabroncsok sima és egyenletes menetet tesznek lehetővé különböző felületeken, míg a könnyű alumínium ötvözetből készült váz könnyű kezelést és tárolást tesz lehetővé. Akár napi bevásárlásra, a környéken való közlekedésre, akár azok igényeinek kielégítésére, akik erős teljesítményt és kényelmes mobilitást egyaránt kívánnak, ez a legideálisabb választás.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS260 |
| Akkumulátor | Lítiumakku 36 V, 6 Ah |
| Motor | 36V/300w Vésztelen |
| Vezérlő | 24V/Brushless Vezérlő |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 19,5 kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 31kg |
| Maximális terhelés | 130kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 8 colos / 8 colos masszív |
| Kibővíthetőek | 1030×550×830 mm |
| Összecsukható | 1030 × 550 × 410 mm |
| Csomagolás | 1050 × 570 × 380 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
36 V / 300 W-os kefés motor nélküli meghajtás, magas feszültségű teljesítménnyel – könnyű emelkedők leküzdésére. 8 colos masszív dupla kerék kopásállóság és stabilitás érdekében, 130 kg teherbírás, félig összecsukható alumínium ötvözetből készült karosszéria, nettó tömeg: 21,8 kg, kompakt összecsukott méret kényelmes tárolás érdekében.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
