Класични мобилност скутер са 24В оловни киселине батерије
Модел: РС - МС120
Батерија: Оловна батерија 24В/12АХ
Мотор: 24В/250В
СЗ (С/ батерија): 40 кг
Проширено: 1080×490×940 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Изграђен за удобност и једноставност, овај класични мобилни скутер нуди глатку, стабилну вожњу за свакодневне активности. Подржан поузданим мотором и издржљивом оловно-киселовом батеријом, он пружа доследне перформансе без комплексности. ПУ гуме пружају тихо клизирање, док интуитивно управљање чини рад лако. Идеално за старије особе и кориснике који цене једноставан, поуздани транспорт.
Specifikacije
| Модел | РС - МС120 |
| Батерија | Оловна батерија 24В/12АХ |
| Мотор | 24В/250В |
| Контролар | 24В/45А |
| Н.В (Н/ батерија) | 40 кг |
| Г.В (пакет) | 44 кг |
| Максимално оптерећење | 135 кг |
| Предње/задње колесо | 8" / 8" ПУ |
| Проширен | 1080×490×940 мм |
| Склопљено | - |
| Паковање | 1100×520×560 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
Зрео класични дизајн кузаре одговара већини навика корисника; 24В / 45А контролер + 24В / 250В мотор за глатку снагу и прецизно управљање брзином. 8" ПУ двоструки точкови за отпорност на зношење, 24В/12АХ оловно-киселине батерије са ниским трошковима одржавања, 135кг капацитета, трошковно ефикасан класични модел.
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
