Klasszikus mozgáskorlátozottak számára szolgáló robogó 24 V-os ólom-savas akkumulátorral
Modell: RS - MS120
Akkumulátor: Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah
Motor: 24 V/250 W
N.T. (nem akkumulátorral): 40kg
Kibontott állapotban: 1080 × 490 × 940 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Kényelemre és egyszerűségre tervezett, ez a klasszikus mozgáskorlátozottak számára készült robogó sima, stabil menetet biztosít a mindennapi tevékenységekhez. A megbízható motor és a tartós ólom-savas akkumulátor köszönhetően folyamatos teljesítményt nyújt bonyolultság nélkül. A PU gumik csendes csúszást tesznek lehetővé, míg az intuitív vezérlők egyszerűvé teszik a kezelést. Ideális idősebb személyek és azok számára, akik egyszerű, megbízható közlekedési eszközt keresnek.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS120 |
| Akkumulátor | Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24 V/250 W |
| Vezérlő | 24V/45A |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 40kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 44KG |
| Maximális terhelés | 135kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 8" / 8" PU |
| Kibővíthetőek | 1080 × 490 × 940 mm |
| Összecsukható | - |
| Csomagolás | 1100×520×560 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
Kiforrott, klasszikus testkialakítás, amely illeszkedik a legtöbb felhasználó szokásaihoz; 24 V / 45 A vezérlő + 24 V / 250 W motor zavartalan teljesítmény és pontos sebességvezérlés érdekében. 8 hüvelykes PU kettős kerék kopásállóság érdekében, 24 V / 12 Ah ólom-savas akkumulátor alacsony karbantartási költséggel, 135 kg teherbírás, költséghatékony klasszikus modell.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
