Nagy teherbírású klasszikus mozgáskorlátozottak számára szolgáló robogó, 400 W-os motorral
Modell: RS - MS160
Akkumulátor: Ólom-savas akkumulátor 24 V / 20 Ah
Motor: 24 V / 400 W
N.T. (nem akkumulátorral): 65kg
Kibontott állapotban: 1350 × 500 × 1000 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Ezt a nagy teljesítményű, klasszikus robogót maximális teljesítményre tervezték, kiváló stabilitást és erőt nyújtva a magas igényű felhasználók számára. A nagy teljesítményű motorral és a robusztus ólom-savas akkumulátorrendszerrel felszerelt modell erős gyorsulást és megbízható hatótávolságot biztosít. A túlméretes PU gumik kiváló komfortot és tapadást nyújtanak még egyenetlen felületeken is. Ideális azok számára, akik naponta használható, erőteljes és hosszú élettartamú mozgásképességet biztosító megoldást keresnek.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS160 |
| Akkumulátor | Ólom-savas akkumulátor 24 V / 20 Ah |
| Motor | 24 V / 400 W |
| Vezérlő | 24 V / 90 A |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 65kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 75 kg |
| Maximális terhelés | 180 kg. |
| Elő/ Hátsó kerék | 10" / 10" PU |
| Kibővíthetőek | 1350 × 500 × 1000 mm |
| Összecsukható | - |
| Csomagolás | 1380 × 520 × 680 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
24 V / 800 W-os szuperszuper teljesítményű motor minden tereptípusra való vezetéshez, könnyedén kezeli a lejtőket, a földutakat és a kavicsos utakat. 24 V / 120 A-os professzionális vezérlő pontos szabályozáshoz, 24 V / 20 Ah2-es dupla ólom-savas akkumulátor a legnagyobb tartósság érdekében, 12" / 14" gumiabroncsok, 200 kg maximális teherbírás az egész sorozatban.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
