Κλασικό Σκούτερ Υψηλής Αντοχής για Κινητικότητα με Κινητήρα 400 W
Μοντέλο: RS - MS160
Μπαταρία: Μπαταρία μολύβδου-οξέος 24 V / 20 Ah
Μοτόρας: 24V/400W
Κ.Β. (Χωρίς μπαταρία): 65kg
Επεκταμένο: 1350×500×1000 mm
- Περιγραφή
- Προδιαγραφές
- Πλεονεκτήματα
- Συχνές Ερωτήσεις
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Περιγραφή
Σχεδιασμένο για μέγιστη απόδοση, αυτό το επαγγελματικό κλασικό σκούτερ προσφέρει ανώτερη σταθερότητα και ισχύ για απαιτητικούς χρήστες. Με υψηλής απόδοσης κινητήρα και ανθεκτικό σύστημα μπαταριών μολύβδου-οξέος, παρέχει ισχυρή επιτάχυνση και αξιόπιστη αυτονομία. Οι υπερμεγέθεις ελαστικοί τροχοί από PU προσφέρουν εξαιρετική άνεση και πρόσφυση, ακόμη και σε ανώμαλες επιφάνειες. Ιδανικό για όσους χρειάζονται μια ισχυρή και μακρόχρονη λύση κινητικότητας για καθημερινή χρήση.
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | RS - MS160 |
| Μπαταρία | Μπαταρία μολύβδου-οξέος 24 V / 20 Ah |
| Κινητήρας | 24V/400W |
| Ελεγκτής | 24 V / 90 A |
| Κ.Β. (Χωρίς μπαταρία) | 65kg |
| Β.Β. (συσκευασία) | 75kg |
| Μέγιστη Φόρτωση | 180 κιλά |
| Πρώτου/Δεύτερου οχήματος | 10" / 10" PU |
| Επεκταθούν | 1350×500×1000 mm |
| Διπλωμένο | - |
| Συσκευασία | 1380×520×680 mm |
| Χρώμα | Προσαρμογή πελάτη |
Πλεονεκτήματα
κινητήρας 24 V / 800 W υπερυψηλής ισχύος για οδήγηση σε όλα τα εδάφη, ο οποίος αντιμετωπίζει εύκολα ανηφορικές διαδρομές, χωμάτινους δρόμους και δρόμους με χαλίκι. Επαγγελματικός ελεγκτής 24 V / 120 A για ακριβή ρύθμιση, δύο μπαταρίες μολύβδου-οξέος 24 V / 20 Ah για απόλυτη αντοχή, πνευματικοί τροχοί 12" / 14", μέγιστη φορτίο 200 kg σε ολόκληρη τη σειρά.
Συχνές Ερωτήσεις
Q1: Είστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε επαγγελματικός κατασκευαστής αναπηρικών καροτσιών και ηλεκτρικών ποδηλάτων με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή.
Ε2: Μπορώ να προσαρμόσω τα προϊόντα μου;
Α: Ναι, είναι δυνατή η προσαρμογή. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Ε3: Μπορώ να λάβω δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράσχουμε δείγματα. Χρειάζεται μόνο να καταβάλετε το αντίτιμο των δειγμάτων και τα έξοδα αποστολής· για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με τον πωλητή μας.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας για τα προϊόντα;
Α: Προσφέρουμε εγγύηση 5 ετών και τεχνική υποστήριξη 24 ωρών. Εάν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση, μπορείτε να επικοινωνήσετε ανά πάσα στιγμή με την υπηρεσία πωλήσεων μας.
Ε5: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Παραγγελίες κατά την παραλαβή (spot orders) εντός 5 ημερών, παραγγελίες OEM και ODM εντός 15 ημερών με γρήγορη παροχή δειγμάτων. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον πωλητή μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
