négykerekű, teljesen összecsukható, kétmotoros, 36 V-os mobilitási robogó
Modell: RS - MS380
Akkumulátor: Lítiumakkumulátor, 36 V, 10,4 Ah
Motor: 250 W × 2, kefés motor nélküli
N.T. (nem akkumulátorral): 28 kg
Kibontott állapotban: 980 × 550 × 830 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Eredetileg a teljesítmény és hordozhatóság érdekében tervezett, ez a teljesen összecsukható robogó két kefés motorral rendelkezik, amely kiváló nyomatékot és stabilitást biztosít. Egy nagy kapacitású lítium-akku hajtja, így megbízható teljesítményt nyújt egy kompakt, összecsukható kivitelben. A levegős és tömör gumik kombinációja egyensúlyos menetérzetet biztosít, amely jól elnyeli az ütéseket, miközben fenntartja a szúrásállóságot. Tökéletes választás azok számára, akik magas teljesítményt és teljes összecsukhatóságot igényelnek.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS380 |
| Akkumulátor | Lítiumakkumulátor, 36 V, 10,4 Ah |
| Motor | 250 W × 2, kefés motor nélküli |
| Vezérlő | 36V/Szívathatatlan vezérlő |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 28 kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 34kg |
| Maximális terhelés | 120kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 10 hüvelykes levegős / 8 hüvelykes szilárd |
| Kibővíthetőek | 980 × 550 × 830 mm |
| Összecsukható | 370 × 550 × 690 mm |
| Csomagolás | 640×440×760 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
250 W-os kefés motorok dupla teljesítménye, kiváló mászó- és akadálykerülő képesség. 10 hüvelykes levegős első kerék ütéscsillapításra + 8 hüvelykes tömör hátsó kerék stabil tapadásért, 36 V / 10,4 Ah-os lítium-akku hosszú üzemidőre, teljesen összecsukható kivitel könnyű tárolás érdekében.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
