8 Ah Litzyum Pil ile Tam Katlanabilir Alüminyum Mobilite Scooter'ı
Model: RS - MS220
Pil: Lityum pil 24 V 8 Ah
Motor: 24V/270W Fırçasız
N.A. (Pil dahil değil): 17,50 kg
Açık hâli: 1025×475×880 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Tam katlanabilir alüminyum alaşım çerçevesiyle üretilen bu sürtünmesiz motorlu scooter, taşınabilirlik ve dayanıklılık açısından mükemmel bir kombinasyon sunar. Hassas tepkili fırçasız motor ve güvenilir lityum pil ile güçlenen bu scooter, günlük kullanım için tutarlı performans sağlar. Katı lastikler delinmeye karşı koruma sağlarken, hızlı katlanma tasarımı depolamayı son derece kolaylaştırır. Araba bagajlarına veya dar alanlara kolayca sığan, güvenilir bir scooter arayan kullanıcılar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS220 |
| Akü | Lityum pil 24 V 8 Ah |
| Motor | 24V/270W Fırçasız |
| Kontrolcü | 24V/Fırçasız Denetleyici |
| N.A. (Pil hariç) | 17,50 kg |
| B.A. (Paket) | 26,00 kg |
| Maksimum Yükleme | 120,00 kg |
| Ön/arka tekerlek | 7" / 8" katı |
| Genişletilebilir | 1025×475×880 mm |
| Katlanmış | 1025 × 475 × 440 mm |
| Ambalaj | 1040 × 510 × 510 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
Alüminyum alaşımdan tam katlanabilir tasarım, maksimum alan kullanımını sağlamak için katlanmış boyut: 1025×475×440 mm. Aşınmaya dayanıklı ve bakım gerektirmeyen 7"/8" sağlam tekerlekler, paslanmaz alüminyum alaşımlı çerçeve ile daha uzun ömürlülük, 120 kg taşıma kapasitesi, yaşlılar için kullanımı kolay.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
