Yüksek Yük Kapasiteli (130 kg) Yarı Katlanabilir Mobilite Scooter'ı
Model: RS - MS260 - 02
Pil: Lityum pil 24 V / 12 Ah
Motor: 24V/250W Fırça
N.A. (Pil dahil değil): 23 kg
Açık hâli: 970*560*890mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Kompakt depolama ve güvenilir çalışma odaklı olarak tasarlanan bu yarı katlanabilir scooter, günlük kullanım için pratik bir mobilite çözümü sunar. Sağlam yapısı uzun ömürlülüğü garanti ederken, kullanıcı dostu katlanma mekanizması hızlı kurulum ve depolamayı sağlar. Basitliği, güvenilirliği ve alan tasarrufu sağlayan tasarımı ile dikkat çekenler için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS260 - 02 |
| Akü | Lityum pil 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24V/250W Fırça |
| Kontrolcü | 24V/Fırçasız Denetleyici |
| N.A. (Pil hariç) | 23 kg |
| B.A. (Paket) | 29kg |
| Maksimum Yükleme | 120kg |
| Ön/arka tekerlek | 8" / 9,5" Katı |
| Genişletilebilir | 970*560*890mm |
| Katlanmış | 970*560*260mm |
| Ambalaj | 1030*580*300mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
daha iyi tutuş ve stabilite için geliştirilmiş arka tekerleğe sahip 8"/9,5" katı tekerlekler. Orta ve uzun mesafeli seyahatler için 24 V/12 Ah kapasiteli büyük kapasiteli lityum pil, basit bakım gerektiren 24 V/250 W fırçalı motor, süper ince depolama için katlanmış yükseklik yalnızca 260 mm
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
