Потпуно склопиви алуминијумски скутер за мобилност са литијумском батеријом од 8Ah
Модел: РС - МС220
Батерија: Литијумска батерија 24V 8AH
Мотор: 24В/270В без четкица
СЗ (С/ батерија): 17,50 кг
Проширено: 1025×475×880 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Изграђен са потпуно преклопљивим оквиром од алуминијумске легуре, овај скутер нуди врхунску комбинацију преносности и издржљивости. Подржан је реактивним мотором без четкица и поузданом литијумском батеријом, и пружа доследну перформансу за свакодневну употребу. Тврде гуме осигурају да се не прободе, а брз преклапац олакшава складиштење. Идеалан за кориснике којима је потребан поуздани скутер који се лако уклапа у кутницу аутомобила или у тешке просторе.
Specifikacije
| Модел | РС - МС220 |
| Батерија | Литијумска батерија 24V 8AH |
| Мотор | 24В/270В без четкица |
| Контролар | 24В/Бршлес контролер |
| Н.В (Н/ батерија) | 17,50 кг |
| Г.В (пакет) | 26,00 кг |
| Максимално оптерећење | 120,00 кг |
| Предње/задње колесо | 7" / 8" чврсто |
| Проширен | 1025×475×880 мм |
| Склопљено | 1025×475×440 мм |
| Паковање | 1040×510×510 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
Алуминијумски легура потпуно склапање дизајн, склапане величине 1025475440 мм за максимално коришћење простора. 7"/8" чврсти точкови са отпорност на зношење и нула одржавања, рђа-упорни оквир од алуминијумске легуре за дужи живот, 120 кг оптерећења, лако за старије особе.
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
