Растојано управљање аутоматским слаганим мобилним скутером са брзим ослобађањем батерије
Модел: РС - МС320 - 02
Батерија: Литијумска батерија 12В/10,4АХ
Мотор: 24В/270В без четкица
СЗ (С/ батерија): 23,50 кг
Проширено: 1050×520×840 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Дизајниран за неупоредиву погодност, наша серија ауто-слагајућих мобилних скутера има аутоматски механизам са удаљеним управљањем, што омогућава лако складиштење и транспорт на додир дугмета. Подржан је високоефикасним моторима без четкица и издржљивим литијумским батеријама, и пружа поуздану перформансу у лаком, преносном пакету. Изграђени са чврстим гумама које не прободе и дизајнирани за стабилност, они пружају глатку и безбрижну вожњу. Идеална за често путовање, градске путнике и кориснике са ограниченом простором за складиштење, ова серија комбинује паметну технологију са практичним решенима за мобилност за свакодневну независност.
Specifikacije
| Модел | РС - МС320 - 02 |
| Батерија | Литијумска батерија 12В/10,4АХ |
| Мотор | 24В/270В без четкица |
| Контролар | 24В/Бршлес контролер |
| Н.В (Н/ батерија) | 23,50 кг |
| Г.В (пакет) | 26,40 кг |
| Максимално оптерећење | 120,00 кг |
| Предње/задње колесо | 7" / 7.5" чврсто |
| Проширен | 1050×520×840 мм |
| Склопљено | 400×495×730 мм |
| Паковање | 410×510×730 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
24В/10.4АХ литијумска батерија за дужи издржљивост; 24В/270В безбрш мотор са малом буком. Батерија са брзим ослобађањем + удаљено преклопљивост, универзална преклопљена величина са РС-МС320, нето тежина 24 кг за уравнотежену стабилност и преносивост, 7 "/ 7.5" чврсти точкови са малим одржавањем, економичнији за логистику
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
