Pürüzsüz kullanım sağlayan en çok satan klasik hareket kabiliyeti sütkütü
Model: RS - MS270 - 03
Pil: Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah
Motor: 24V/250W
N.A. (Pil dahil değil): 40kg
Açık hâli: 1080×480×940 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
En çok satan klasik bir model olan bu mobilite scooter'ı, konforu ve pürüzsüz direksiyon kontrolünü öncelikli gören kullanıcılar için tasarlanmıştır. Güvenilir bir motor ve uzun ömürlü kurşun-asit akü ile donatılmıştır; bu da günlük kullanım için güvenilir performans sunar. PU lastikler sessiz ve rahat bir sürüş deneyimi sağlarken, ergonomik koltuk oturuş pozisyonunun rahat olmasını sağlar. Yavaş tempolu dışarı çıkmalar, topluluk ziyaretleri ve güvenilir, sorunsuz bir mobilite çözümü arayan kullanıcılar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS270 - 03 |
| Akü | Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Kontrolcü | 24V/45A |
| N.A. (Pil hariç) | 40kg |
| B.A. (Paket) | 44 kg |
| Maksimum Yükleme | 135kg |
| Ön/arka tekerlek | 8" / 8" PU |
| Genişletilebilir | 1080×480×940 mm |
| Katlanmış | - |
| Ambalaj | 1100×520×560 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
Rahat sürüş deneyimi için ergonomik gövde tasarımı; titremesiz düzgün sürüş için 24 V/45 A kontrolör + 24 V/250 W motor. Ultra sessiz çalışma için 8" PU çift tekerlek, kararlı güç sağlanması için 24 V/12 Ah kurşun-asit batarya, 135 kg yük kapasitesi, devrilmeye karşı yüksek gövde stabilitesi.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
