Legjobban fogyó klasszikus mozgáskorlátozottak számára készült robogó sima vezethetőséggel
Modell: RS - MS270 - 03
Akkumulátor: Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah
Motor: 24 V/250 W
N.T. (nem akkumulátorral): 40kg
Kibontott állapotban: 1080 × 480 × 940 mm
- Leírás
- Műszaki adatok
- Előnyök
- GYIK
- Ajánlott termékek
Leírás
Ez a legjobban fogyó klasszikus típusú mozgáskorlátozottak számára szolgáló robogó azoknak a felhasználóknak készült, akik a komfortot és a sima vezethetőséget helyezik előtérbe. A megbízható motor és a hosszú élettartamú ólom-sav akkumulátor biztosítja a napi használatra alkalmas, megbízható teljesítményt. A PU gumik csendes, kényelmes menetet nyújtanak, míg az ergonómikus üléshelyzet ellazított testtartást biztosít. Tökéletes választás sétákhoz, közösségi látogatásokhoz, illetve azok számára, akik egy megbízható, egyszerű és problémamentes mobilitási megoldást keresnek.
Műszaki adatok
| Modell | RS - MS270 - 03 |
| Akkumulátor | Ólom-savas akkumulátor, 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24 V/250 W |
| Vezérlő | 24V/45A |
| Tiszta súly (akkumulátor nélkül) | 40kg |
| Bruttó súly (csomagolva) | 44KG |
| Maximális terhelés | 135kg |
| Elő/ Hátsó kerék | 8" / 8" PU |
| Kibővíthetőek | 1080 × 480 × 940 mm |
| Összecsukható | - |
| Csomagolás | 1100×520×560 mm |
| Szín | Ügyfél-meghatározás |
Előnyök
Ergonómikus testkialakítás kényelmes vezetési élmény érdekében; 24 V/45 A vezérlő + 24 V/250 W motor rezgésmentes, sima vezetéshez. 8" PU dupla kerék az extrahalk futáshoz, 24 V/12 Ah ólom-savas akkumulátor stabil teljesítményhez, 135 kg teherbírás, magas teststabilitás felborulás ellen.
GYIK
Q1: Kereskedelmi vállalat vagy gyártó vagytok?
A: Mi egy professzionális gyártó vagyunk, amely kerekesszékeket és robogókat gyárt, és több mint 20 év gyártási tapasztalattal rendelkezünk.
K2: Testreszabhatom a termékeimet?
A: Igen, testreszabás lehetséges. További részletekért lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal.
K3: Kaphatok mintákat?
A: Igen, mintákat tudunk biztosítani. Csak a mintadíjat és a szállítási költséget kell megfizetnie; további részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K4: Milyen garanciát nyújt a termékekhez?
A: 5 év garanciát és 24 órás műszaki támogatást kínálunk. Ha bármilyen kérdése van, bármikor lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
K5: Mi az átfutási idő?
A: Az azonnali rendelések 5 napon belül, az OEM- és ODM-rendelések pedig 15 napon belül gyors mintavétellel készülnek. További részletekért lépjen kapcsolatba értékesítőnkkel.
