Katlanabilir Kurşun Asit Mobilite Scooter'ı, 24 V 12 Ah Pil ile
Model: RS - MSA1
Pil: Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah
Motor: 24V/250W
N.A. (Pil dahil değil): 42 kg
Açık hâli: 1100×520×970 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Uzay tasarruflu katlanabilir çerçeve ile tasarlanmış ve güvenilir bir kurşun-asit bataryayla çalışan bu sütkar, günlük aktiviteler için pratik mobilite sağlar. Katlandığında kompakt bir şekilde saklanabilir; bu nedenle sınırlı alana sahip evler için idealdir. Aynı zamanda yüksek kaliteli PU lastikleri sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Güvenilirliği ve basit kullanımını bir araya getiren katlanabilir bir çözüm arayan kullanıcılar için mükemmeldir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MSA1 |
| Akü | Kurşun asitli pil 24 V / 12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Kontrolcü | 24V/45A |
| N.A. (Pil hariç) | 42 kg |
| B.A. (Paket) | 47kg |
| Maksimum Yükleme | 150kg |
| Ön/arka tekerlek | 7,5" / 8,5" PU |
| Genişletilebilir | 1100×520×970 mm |
| Katlanmış | 1070×525×800 mm |
| Ambalaj | 1070×525×555 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
Kolay taşınma ve taşıma için bölümlere ayrılabilen tasarım; yüksek aşınma direnci sağlayan özel dayanıklı plastik + metal çerçeve. Sessiz ve stabil sürüş için 7,5"/8,5" PU tekerlekler, stabil güç için 24 V/250 W motor + 24 V/12 Ah kurşun-asit batarya, 150 kg yük kapasitesi.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
