Kraftig delvis sammenleggbar mobilitetsscooter med 9,5 tommers bakhjul
Modell: RS-MS270-B
Batteri: Litiumbatteri 24V 12Ah
Motor: 36V/250W børsteløs
N.W (N/ batteri): 25kg
Utvidet: 960 × 540 × 850 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
Designet for økt stabilitet og kraftig støtte, har denne halvfoldebare mobilhjulstolen en bredere konfigurasjon av bakre hjul for bedre balanse og kontroll. Den drives av en pålitelig børsteløs motor og en litiumbatteri med høy kapasitet, noe som gir konsekvent ytelse over lengre turer. De solide dekkene gir utmerket holdbarhet, mens den ergonomiske designet sikrer en behagelig kjøring. Ideell for brukere som trenger ekstra støtte og en mer robust mobilitetsopplevelse.
Spesifikasjoner
| Modell | RS-MS270-B |
| Batteri | Litiumbatteri 24V 12Ah |
| Motor | 36V/250W børsteløs |
| Styringsenhhet | 24V/Førreløs Regulator |
| Nettovekt (uten batteri) | 25kg |
| Bruttovekt (pakke) | 30KG |
| Maksimal belastning | 130KG |
| Fram/Rear hjul | 8" / 9,5" fast |
| Utvides | 960 × 540 × 850 mm |
| Sammenfoldet | 960×540×370 mm |
| Emballasje | 1000×580×410 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
8"/9,5" massive hjul med forbedret bakre hjul for bedre gjennomkjøringsevne; 36 V/250 W likestrømsmotor uten børster for høy spenning og lav energiforbruk, lengre rekkevidde. 24 V/12 Ah litiumbatteri med stor kapasitet, halv-foldbar karosseri av aluminiumlegering, lastekapasitet på 130 kg, stabil kjøring på lettbølget vei.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
