Stiprusis pusiau susklendžiamasis lengvojo judėjimo vežimėlis su 9,5″ užpakaliniais ratukais
Modelis: RS-MS270-B
Baterija: Ličio baterija, 24 V, 12 Ah
Variklis: 36 V / 250 W bešeplytės
N. M. (be baterijos): 25KG
Išplėsta: 960 × 540 × 850 mm
- Aprašymas
- Techninės sąlygos
- Privalumai
- Dažniausiai užduodami klausimai
- Rekomenduojami produktai
Aprašymas
Šis pusiau susifolduojamas skuteris sukurtas pagerintai stabilumui ir didelės našumo paramai: jame įrengti platesni užpakaliniai ratukai, kurie užtikrina geriau pusiausvyrą ir valdymą. Patikimas bešepetinis variklis ir didelės talpos litio baterija užtikrina nuolatinį našumą ilgesnėms kelionėms. Kietieji padangų ratukai užtikrina puikią ištvermę, o ergonomiškas dizainas – patogų važiavimą. Puikus pasirinkimas tiems vartotojams, kuriems reikia papildomos paramos ir tvirtesnio judėjimo patyrimo.
Techninės sąlygos
| Modelis | RS-MS270-B |
| Baterija | Ličio baterija, 24 V, 12 Ah |
| Variklis | 36 V / 250 W bešeplytės |
| Valdiklis | 24V\/Drikas be šaknių Controller |
| N. M. (be baterijos) | 25KG |
| B. m. (pakuotė) | 30 kg |
| Maksimalus krūvio dydis | 130kg |
| Priekinis / užpakalinis ratas | 8″ / 9,5″ kietieji |
| Išplėsti | 960 × 540 × 850 mm |
| Sugabentinta | 960×540×370 mm |
| Pakavimas | 1000×580×410 mm |
| Spalva | Klientų pritaikymas |
Privalumai
8"/9,5" kietieji ratukai su patobulintu galiniu ratuku geriau įveikti kliūtis; 36 V/250 W bešepulių variklis, skirtas aukštai įtampai ir mažam energijos suvartojimui, ilgesniam veikimo laikui. 24 V/12 Ah didelės talpos ličio baterija, pusiau susifoldinantis aliuminio lydinio korpusas, 130 kg naudingoji apkrova, stabilus važiavimas šiek tiek nelygiomis kelių danga.
Dažniausiai užduodami klausimai
K1: Ar jūs esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes esame profesionalūs vežimėlių ir šaukštukų gamintojai su daugiau nei 20 metų gamybos patirtimi.
K2: Ar galiu užsakyti individualizuotus gaminius?
A: Taip, galima individualizuoti. Dėl papildomos informacijos susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.
Klausimas 3: Ar galiu gauti pavyzdžių?
Atsakymas: Taip, galime pateikti pavyzdžius. Jums reikia sumokėti tik už pavyzdžių kainą ir vežimo išlaidas. Daugiau informacijos – susisiekite su mūsų pardavimų atstovu.
Klausimas 4: Kokia yra jūsų produktų garantija?
Atsakymas: Siūlome 5 metų garantiją ir 24 valandų techninę palaikymo paslaugą. Jei kiltų kokių nors klausimų, bet kuriuo metu galite kreiptis į mūsų pardavimų atstovo paslaugą.
K5: Koks yra pristatymo laikas?
Atsakymas: Akivaizdžių (spot) užsakymų atveju – per 5 dienas, OEM ir ODM užsakymų atveju – greitas pavyzdžių paruošimas per 15 dienų. Daugiau informacijos – susisiekite su mūsų pardavimų atstovu.
