Aluminiowy, półskładany, 4-kołowy skuter inwalidzki dla osób starszych
Model: RS - MS210
Bateria: Akumulator litowy 24V 8AH
Motor: 24 V/270 W bezszczotkowy
N.W (N/ bateria): 17,6 KG
Rozszerzony: 950×480×910 mm
- Opis
- Specyfikacje
- Zalety
- Często zadawane pytania
- Polecane produkty
Opis
Zaprojektowany z myślą o lekkości i przenośności, ten półzłożony skuter z aluminium to idealny towarzysz podczas zakupów, wykonywania codziennych czynności oraz do jazdy na co dzień. Napędzany wysokoprzyspieszeniowym silnikiem bezszczotkowym i niezawodnym akumulatorem litowym zapewnia efektywną moc w kompaktowej konstrukcji. Opony z poliuretanu zapewniają cichą i gładką jazdę, a łatwy mechanizm składania pozwala na szybkie schowanie urządzenia. Idealny dla użytkowników poszukujących równowagi między zwrotnością a praktycznością.
Specyfikacje
| Model | RS - MS210 |
| Akumulator | Akumulator litowy 24V 8AH |
| Silnik | 24 V/270 W bezszczotkowy |
| Kontroler | kontroler 24V/Bezwzględny |
| Masa netto (bez akumulatora) | 17,6 KG |
| Masa brutto (opakowanie) | 19,68 kg |
| Maksymalne obciążenie | 130KG |
| Przednie/Tylne koło | 8" / 8" z poliuretanu (PU) |
| Rozszerzane | 950×480×910 mm |
| Złożone | 920 × 410 × 480 mm |
| Opakowanie | 1015 × 540 × 370 mm |
| Kolor | Dostosowanie do potrzeb klienta |
Zalety
Ultralekka półzłożona konstrukcja z aluminium, waga netto zaledwie 17,6 kg. Podwójne kółka o średnicy 8 cali z poliuretanu (PU) zapewniające cichą i odporną na zużycie jazdę, wysoka nośność do 130 kg dla różnych typów budowy ciała, waga brutto zaledwie 19,68 kg – opłacalny wybór do codziennych krótkodystansowych przejazdów.
Często zadawane pytania
Q1: Czy jesteście firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy profesjonalnym producentem wózków inwalidzkich i skuterów z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym.
P2: Czy mogę zamówić produkty w wersji niestandardowej?
A: Tak, możliwa jest personalizacja produktów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
P3: Czy mogę otrzymać próbki?
A: Tak, możemy dostarczyć próbki. Należy opłacić jedynie opłatę za próbkę oraz koszty przewozu; szczegółowe informacje można uzyskać od naszego przedstawiciela handlowego.
P4: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty?
A: Oferujemy 5-letnią gwarancję oraz 24-godzinną pomoc techniczną. W razie jakichkolwiek pytań możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.
Q5: Jaki jest czas dostawy?
A: Zamówienia jednorazowe w ciągu 5 dni, zamówienia OEM i ODM w ciągu 15 dni – szybka realizacja próbek. Skontaktuj się z naszym handlowcem, aby uzyskać więcej informacji.
