Klassisk PU-hjul 24 V 250 W stabil mobil rullstol
Modell: RS - MS130
Batteri: Blysyrebatteri 24 V/12 Ah
Motor: 24V/250W
N.W (N/ batteri): 44,00 kg
Utvidet: 1080×490×940 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
En pålitelig favoritt blant klassiske sparkesykler, der denne modellen kombinerer komfortabel sete med smidig håndtering for en avslappende kjøretur. Den er drevet av en pålitelig motor og en holdbar blysyrebatteri, som gir konsekvent effekt til daglig bruk. PU-dekkene gir utmerket grep og en stille kjøretur, mens enkel betjening gjør den tilgjengelig for alle brukere. Ideell for de som setter pris på komfort, pålitelighet og enkel bruk.
Spesifikasjoner
| Modell | RS - MS130 |
| Batteri | Blysyrebatteri 24 V/12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Styringsenhhet | 24V/45A |
| Nettovekt (uten batteri) | 44,00 kg |
| Bruttovekt (pakke) | 50,00 kg |
| Maksimal belastning | 135,00 kg |
| Fram/Rear hjul | 8" / 8" PU |
| Utvides | 1080×490×940 mm |
| Sammenfoldet | - |
| Emballasje | 1100×520×560 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
Forstarket karosseriramme for svært høy kjørestabilitet og anti-velting; 24 V/45 A-styreenhet + 24 V/250 W-motor for stabil effektoppgivelse. 8-tommers PU-dobbeltdekk for stille og slitesterk kjøring, 24 V/12 Ah blysyrebatteri med enkel vedlikehold, lastekapasitet på 135 kg, lengre levetid.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
