Fullt foldbar mobilhjulstol i aluminiumslegering med PU-hjul på 6–8 tommer
Modell: RS - MS230
Batteri: Litiumbatteri 24 V 6,6 Ah / 13 Ah
Motor: 24 V/270 W børsteløs
N.W (N/ batteri): 16KG
Utvidet: 946 × 500 × 900 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
Utformet for mangfoldighet og enkel bruk, gir vår serie med trehjuls mobilitetsskuter forbedret stabilitet med agilitet til å bevege seg fritt gjennom trange rom. Drevet av energieffektive motorer og utstyrt med slitesterke dekk, gir disse modellene en jevn kjøring både på innendørs gulv og utendørs stier. Designet med brukerkomfort i mente, med justerbare seter og enkel betjening, gir de en selvsikker og behagelig opplevelse. Perfekt for daglige gjøremål, utendørs aktiviteter i nærområdet og innendørs bruk – denne serien tilbyr den ideelle balansen mellom kompakt design og pålitelig ytelse.
Spesifikasjoner
| Modell | RS - MS230 |
| Batteri | Litiumbatteri 24 V 6,6 Ah / 13 Ah |
| Motor | 24 V/270 W børsteløs |
| Styringsenhhet | 24V/Førreløs Regulator |
| Nettovekt (uten batteri) | 16KG |
| Bruttovekt (pakke) | 25kg |
| Maksimal belastning | 120 kg |
| Fram/Rear hjul | 6" / 8" PU |
| Utvides | 946 × 500 × 900 mm |
| Sammenfoldet | 300 × 500 × 740 mm |
| Emballasje | 350 × 520 × 780 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
Ekstremt kompakt fullt foldebar konstruksjon, brettet bredde bare 300 mm for vertikal lagring. Valgfritt litiumbatteri på 24 V, 6,6 Ah / 13 Ah med dobbelt kapasitet for ulike rekkeviddebehov, 6" / 8" PU-hjul med fleksibel styring og stabil grep, nettovekt 16 kg for maksimal bærlighet.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
