Tüm Araziye Uygun 400 W Güçlü, 180 KG Yük Kapasiteli Lastikli Tekerlekli Scooter
Model: RS - MS02 - 02
Pil: Kurşun asit pil 24 V / 20 Ah × 2
Motor: 24V/400W
N.A. (Pil dahil değil): 112 kg
Açık hâli: 1400×790×1070 mm
- Açıklama
- Teknik Özellikler
- Avantajlar
- SSS
- Önerilen Ürünler
Açıklama
Çok amaçlı kullanım için tasarlanan bu tüm arazi sürtünme scooter'ı, iç ve dış mekânlarda kullanılabilen dayanıklı yapı ile güvenilir performansı bir araya getirir. Güçlü bir motor ve çift pil konfigürasyonuyla çalışan bu scooter, tutarlı güç sağlar ve uzun süreli çalışma imkânı sunar. Büyük boyutlu lastikleri, çeşitli yüzeylerde mükemmel stabilite ve kavrama sağlar. Farklı ortamlarda güvenilir, yüksek performanslı bir scooter'a ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir.
Teknik Özellikler
| Model | RS - MS02 - 02 |
| Akü | Kurşun asit pil 24 V / 20 Ah × 2 |
| Motor | 24V/400W |
| Kontrolcü | 24V/120A |
| N.A. (Pil hariç) | 112 kg |
| B.A. (Paket) | 132 kg |
| Maksimum Yükleme | 180 kg |
| Ön/arka tekerlek | 12" / 14" Hava yastıklı |
| Genişletilebilir | 1400×790×1070 mm |
| Katlanmış | - |
| Ambalaj | 1490 × 720 × 1090 mm |
| Renk | Müşteri özelleştirmesi |
Avantajlar
tüm arazi sürüşü için düşük enerji tüketimli 24 V / 400 W orta güçlü motor; yüksek güvenlik sağlayan 24 V / 120 A profesyonel kontrolör. Uzun süreli kullanım için 24 V / 20 Ah × 2 kurşun asit çift pil; mükemmel şok emme özelliği olan 12" / 14" hava yastıklı tekerlekler; 180 kg taşıma kapasitesi; daha rahat kullanım için RS-MS02’ye göre daha hafif.
SSS
Q1: Ticaret şirketi mi yoksa üretici mi olduğunuz?
A: Biz, tekerlekli sandalye ve scooter üretimi konusunda 20 yıldan fazla üretim tecrübesine sahip profesyonel bir üreticiyiz.
S2: Ürünlerimi özelleştirebilir miyim?
Y: Evet, özelleştirme mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
S3: Örnek ürün alabilir miyim?
Y: Evet, örnek ürünler sağlayabiliriz. Sadece örnek ücretini ve kargo masrafını ödemeniz gerekmektedir; daha fazla bilgi için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
S4: Ürünleriniz için verdiğiniz garanti süresi nedir?
Y: Ürünlerimiz için 5 yıllık garanti ve 24 saat teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, satış temsilcimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.
S5: Teslimat süresi ne kadardır?
Y: Spot siparişler 5 iş günü içinde, OEM ve ODM siparişler için hızlı numune üretimi 15 iş günü içinde gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış temsilcimizle iletişime geçin.
