3 тока полу-слагајући мобилност скутер са 36В 6Ах литијум батерија
Модел: РС - МС270-02
Батерија: Литијумска батерија 36V 6AH
Мотор: 36В/300В без четкица
СЗ (С/ батерија): 22,5 кг
Проширено: 1000×540×950 мм
- Опис
- Specifikacije
- Prednosti
- Често постављене питања
- Препоручени производи
Опис
Дизајниран за изузетну маневреност, наша серија три-wheel мобилити скутера нуди чврст радиус окретања и агилно управљање, што га чини савршеном избором за навигацију у затвореном простору и густо насељено урбано окружење. Подржан поузданим моторима без четкица и дуготрајним батеријским системима, ови модели пружају глатко убрзавање и доследне перформансе. Изграђени са ергономским седиштима и интуитивног управљања, они пружају удобно и корисничко искуство вожње. Идеална за старије особе, купце и оне који траже лагано али стабилно решение за мобилност, ова серија комбинује једноставну контролу са свакодневном практичношћу
Specifikacije
| Модел | РС - МС270-02 |
| Батерија | Литијумска батерија 36V 6AH |
| Мотор | 36В/300В без четкица |
| Контролар | 24В/Бршлес контролер |
| Н.В (Н/ батерија) | 22,5 кг |
| Г.В (пакет) | 30 кг |
| Максимално оптерећење | 130 кг |
| Предње/задње колесо | 8" / 8" чврсто |
| Проширен | 1000×540×950 мм |
| Склопљено | 1000×540×520 мм |
| Паковање | 1040×550×515 мм |
| Боја | Прилагођавање за клијенте |
Prednosti
36В/300В безпечљиви мотор за глатки почетак и пењање; полуслагање куза од алуминијумске легуре, нето тежина 22,5 кг за бољу стабилност вожње. 8 "салидни двоструки точкови за отпорност на зношење и антислид, 130 кг капацитета за оптерећење, прецизна контрола брзине, балансирања снаге и оперативности
Често постављене питања
P1: Da li ste trgovinska kompanija ili proizvođač?
О: Ми смо професионални произвођач инвалидских столица и скутера са више од 20 година производње искуства.
П2: Да ли могу прилагодити своје производе?
О: Да, прилагођавање је доступно. Молимо вас контактирајте нашу услугу за кориснике за више детаља.
П3: Могу ли добити узорке?
О: Да, можемо пружити узорке. Само морате платити накнаду за узорке и превоз, више детаља можете контактирати нашег продавца.
П4: Која је ваша гаранција за производе?
О: Нудимо 5-годишњу гаранцију и 24 сата техничке подршке. Ако имате питања, можете у било које време контактирати наше продавце.
П5: Који је рок испоруке?
О: Спот нараке у року од 5 дана, ОЕМ и ОДМ нараке у року од 15 дана брз узор. Молимо вас контактирајте нашег продавца за више детаља.
