Lekki skuter inwalidzki 24 V, półskładany, ze stopu aluminium
Model: RS - MS210 - S
Bateria: Akumulator litowy 24V 10,4AH
Motor: 24 V/250 W bezszczotkowy
N.W (N/ bateria): 15.9KG
Rozszerzony: 1010×465×955 mm
- Opis
- Specyfikacje
- Zalety
- Często zadawane pytania
- Polecane produkty
Opis
Wykonany z lekkiego stopu aluminium, ten półskładany skuter został zaprojektowany dla użytkowników potrzebujących przenośnego, ale wytrzymałego rozwiązania wspomagającego mobilność. Napędzany wydajnym silnikiem bezszczotkowym oraz trwało działającym akumulatorem litowym zapewnia niezawodną pracę podczas codziennych zakupów i krótkich wycieczek. Mocne kółka zapewniają gładką jazdę przy minimalnym poziomie konserwacji, a kompaktowy sposób składania ułatwia jego podnoszenie i przechowywanie. Idealny dla aktywnych osób, które cenią sobie wygodę i łatwość obsługi.
Specyfikacje
| Model | RS - MS210 - S |
| Akumulator | Akumulator litowy 24V 10,4AH |
| Silnik | 24 V/250 W bezszczotkowy |
| Kontroler | kontroler 24V/Bezwzględny |
| Masa netto (bez akumulatora) | 15.9KG |
| Masa brutto (opakowanie) | 24KG |
| Maksymalne obciążenie | 120kg |
| Przednie/Tylne koło | 8 cali / 8 cali, stałe |
| Rozszerzane | 1010×465×955 mm |
| Złożone | 1025 × 450 × 440 mm |
| Opakowanie | 1050 × 490 × 480 mm |
| Kolor | Dostosowanie do potrzeb klienta |
Zalety
Półzłożona ramka ze stopu aluminium, waga netto zaledwie 15,9 kg – umożliwia przenoszenie jednym ręką. Stałe koła o średnicy 8 cali zapewniające odporność na zużycie i przyczepność, nośność do 120 kg, bezszczotkowy sterownik z prostą obsługą, zwarta złożona konstrukcja umożliwiająca oszczędne wykorzystanie przestrzeni podczas przechowywania.
Często zadawane pytania
Q1: Czy jesteście firmą handlową czy producentem?
A: Jesteśmy profesjonalnym producentem wózków inwalidzkich i skuterów z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym.
P2: Czy mogę zamówić produkty w wersji niestandardowej?
A: Tak, możliwa jest personalizacja produktów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
P3: Czy mogę otrzymać próbki?
A: Tak, możemy dostarczyć próbki. Należy opłacić jedynie opłatę za próbkę oraz koszty przewozu; szczegółowe informacje można uzyskać od naszego przedstawiciela handlowego.
P4: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty?
A: Oferujemy 5-letnią gwarancję oraz 24-godzinną pomoc techniczną. W razie jakichkolwiek pytań możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.
Q5: Jaki jest czas dostawy?
A: Zamówienia jednorazowe w ciągu 5 dni, zamówienia OEM i ODM w ciągu 15 dni – szybka realizacja próbek. Skontaktuj się z naszym handlowcem, aby uzyskać więcej informacji.
