Komfortkjøring – klassisk mobilhjulstol med lastkapasitet på 135 kg
Modell: RS - MS120 - 02
Batteri: Blysyrebatteri 24 V/12 Ah
Motor: 24V/250W
N.W (N/ batteri): 44KG
Utvidet: 1080×490×940 mm
- Beskrivelse
- Spesifikasjoner
- Fordeler
- Ofte stilte spørsmål
- Anbefalte produkter
Beskrivelse
Designet med holdbarhet og enkel bruk i tankene, er denne klassiske sparkesykkelen bygget for å takle daglige rutiner med selvtillit. Med en kraftig motor og en langvarig blysyrebatteri gir den pålitelig ytelse for innkjøp og utflukter i nærområdet. PU-dekkene sikrer en behagelig kjøring, mens den solide rammen gir varig pålitelighet. Perfekt for brukere som ønsker en bevist, lavvedlikeholds mobilitetsløsning.
Spesifikasjoner
| Modell | RS - MS120 - 02 |
| Batteri | Blysyrebatteri 24 V/12 Ah |
| Motor | 24V/250W |
| Styringsenhhet | 24V/45A |
| Nettovekt (uten batteri) | 44KG |
| Bruttovekt (pakke) | 50kg |
| Maksimal belastning | 135kg |
| Fram/Rear hjul | 8" / 8" PU |
| Utvides | 1080×490×940 mm |
| Sammenfoldet | - |
| Emballasje | 1100×520×560 mm |
| Farge | Kundespesifisering |
Fordeler
Forsterket karosseriramme for forbedret holdbarhet og stabilitet, nettovekt 44 kg for hyppig bruk. 8-tommers PU-dobbeltdekk som passer ulike veiforhold, 24 V/45 A-styreenhet + 24 V/250 W-motor for jevn drift, lastekapasitet på 135 kg, fremragende bæreevne.
Ofte stilte spørsmål
Q1: Er dere en handelsfirma eller en produsent?
A: Vi er en profesjonell produsent av rullestoler og sparkesykler med mer enn 20 års erfaring med produksjon.
Q2: Kan jeg tilpasse produktene mine?
A: Ja, tilpasning er tilgjengelig. Vennligst kontakt vår kundeservice for mer informasjon.
Q3: Kan jeg få prøver?
A: Ja, vi kan levere prøver. Du må bare betale prøvegebyr og frakt. For mer informasjon kan du kontakte vår selger.
Q4: Hva er garantien på produktene deres?
A: Vi tilbyr en 5-års garanti og 24-timers teknisk støtte. Hvis du har spørsmål, kan du kontakte vår selgerservice når som helst.
Q5: Hva er leveringstiden?
A: På-lager-ordrer innen 5 dager, OEM- og ODM-ordrer innen 15 dager med rask prøveproduksjon. Vennligst kontakt vår selger for mer informasjon.
